דלג על בר עליון
בר עליון

אלבום חיים ושורשים מעוצב

כל משפחה היא סיפור חיים אישי בפני עצמו, לפעמים כמו סיפור אגדה, בו מופיעות דמויות שונות החוות במהלך השנים כל מיני הרפתקאות. אחת ההנאות שלי בתיעוד סיפורי חיים היא לשמוע את הסיפור האישי שלכם, לספר ולהנציח אותו דרך הידיים שלי, לשזור אותו בצורה אומנותית דרך הצילומים, המסמכים האישיים, הפורטרטים המיוחדים של הדורות הקודמים שלכם, על מנת שיצרו זיכרון מושלם למה שחשוב ומיוחד בחייכם. ליצור אלבום זיכרונות או יומן חיים שגם בחלוף הזמן והשנים הרבות לא יאבד עליו הכלח, תמיד יהיה שם, להזכיר לכם, לספר את סיפורכם ולפאר את עברכם ומורשתכם.

 

 

בכל יום ויום אנו חיים את חיינו, אנחנו המורשת של ילדינו אותה נשאיר לדורות הבאים, ומכאן חשיבות תיעוד השורשים וסיפורי החיים של הדורות הקודמים, כבעלי משמעות וערך יקר. לקחת פסק זמן וללמוד על אירועים חשובים בעברנו, אשר באמצעותם נוכל לשמר את ההיסטוריה שלנו כעם יהודי, לדורות הבאים, וכך נוכל להעביר את המידע שאספנו מדור לדור, שהרי אין עבר בלי עתיד.

 

אלבום חיים, זיכרונות או שורשים מעוצב הוא מעין הפלגה בתוך מסע בזמן, המאגדת בתוכה אוסף סיפורים ואירועים אשר ישמשו אתכם ואת הדורות הבאים.

 

אלבום שורשים מעוצב הוא מעין רומן במסווה של אלבום, דרכו אנו מתוודעים למבואות החשאיים ביותר של עם ותרבות אחרת, ומבינים שלכל משפחה או שושלת יש את הייחודיות במנהגים ובמסורת שלה.

 

אלבום שורשים מעוצב בעיצוב מיוחד ויוצא דופן בסגנון וינטאג' נוסטלגי, כרוך ותפור בעבודת יד אמנותית, יהפכו את אלבומכם למזכרת מתועדת בלתי נשכחת ובעלת ערך יקר מפז למשך שנים רבות.

 

כפי שניתן לראות בגלריית אלבומי חיים ושורשים , הסגנון האומנותי הייחודי והמקצועיות הרבה של המעצבת רותי צחורי, יבטיחו לכם מזכרת נפלאה אשר תישמר לנצח.

   

לפרטים נוספים ולהזמנה

רותי צחורי - חלומות מעוצבים

אלבום השורשים של נועה כליף
אלבום השורשים של שירה אסיאו
אלבום השורשים של דור עמר
אלבום השורשים של ליהי סויסה
עבור לתוכן העמוד