דלג על בר עליון
בר עליון

אלבום מעוצב לימי הולדת

החיים מורכבים מתחנות זמן שונות ומגוונות. בחלקן הן בלתי נשכחות, חלקן מציינות אבני דרך חשובות, חלקן מורכבות מרגעים פשוטים וקסומים רבים, אותם אנו חולמים ללכוד ולנצור בזיכרונינו. בל נשכח שלא תמיד הן ורודות ולא תמיד מתנהלות כפי שהיינו חולמים, אבל כשמדובר בשימור זיכרונות, לעולם נעדיף לשמור את כל אותם הרגעים המיוחדים והמרגשים אשר המתיקו את חיינו ולו במעט.

 

לכל אדם ישנם תמונות ייחודיות וסיפורים אישיים המספרים את סיפור חייו ומיוחדים רק לו, ובעצם מהווים מכלול של כל אותם הזיכרונות אשר עיצבו והכילו את חייו, ויום אחד היינו שמחים לשוב, להביט, להיזכר ולהתמוגג מהם. אנו בטוחים שמוחינו יוכל לזכור הכל עד לפרט הקטן ביותר, אבל איכשהוא למרות הכל, דברים נוטים להישכח מהזיכרון ולדעוך במרוצת הזמן.

 

אלבום מעוצב ליום הולדת הניתן במתנה לאדם אהוב ויקר במיוחד הוא בבחינת מתנת יום הולדת מרגשת ויקרה מפז, מתנה המתעדת תקופה מיוחדת על ציר הזמן בחיי כל אחד ואחת מאיתנו, זוהי מתנה נפלאה העוזרת לשמר את כל אותם הזיכרונות הקשורים בחייו של מקבל המתנה, במשפחתו, ובסובבים אותו.

 

 

זוהי מתנה אישית וייחודית המאגדת בתוכה תמונות חיים השזורות ברגישות, ביופי ובמקצועיות רבה. מתנה אשר תשמש בעתיד כתיעוד ויזואלי של כל אותן תחנות הזמן החשובות והמיוחדות, כי הרי אין דרך טובה יותר להיזכר בכל אותם הזיכרונות מאשר לחיות אותם מחדש בדפדוף דף אחר דף, בהתבוננות בכל אותן התמונות המגוללות ומספרות סיפור חיים אישי- סיפור חיים אמיתי.

 

כפי שניתן לראות בגלריית אלבומים מעוצבים לימי הולדת, הסגנון האומנותי הייחודי והמקצועיות הרבה של המעצבת רותי צחורי, יבטיחו לכם מזכרת נפלאה אשר תישמר לנצח.

  

לפרטים נוספים ולהזמנה

רותי צחורי - חלומות מעוצבים

עבור לתוכן העמוד