דלג על בר עליון
בר עליון

אלבום מעוצב לתינוקות

"את הפנים שיש לי קיבלתי מאמא שלי,

גם היא את פניה קבלה מאמא שלה,

סבתי מסרה לי את פניה דרכה, איזו דרך ארוכה!

כך היא שולחת אותם לנכדים, אחר לנינים.

במשפחה שלי, מי שנולד מקבל מתנה- פנים.

כל פעם הם מופיעים חדשים ושונים -

עיניים כחולות הופכות ירוקות, מתקרבות אל האף או מתרחקות,

אבל תמיד במשפחה שלנו, הבנים הלאה הלאה, כנהר נושאים את הפנים".

נורית זרחי

 

 
אלבום מעוצב המתעד את אבני הדרך הראשונות של ילדכם הפעוט, הוא דרך נהדרת לתיעוד רגעים שלא ישובו עוד, רגעים קסומים ונדירים של פעם בחיים. בכל שלב בהתפתחות הפעוטות, ישנם מאפיינים שונים המייחדים את אותו הרגע. הם גדלים ומתפתחים לנגד עינינו, הם מתוקים וקטנטנים, בעלי קסם אישי שכמעט ולא ניתן לעמוד בפניו, ולכן תפקידינו כהורים הוא לתעד ולשמר את תקופת הזמן הקסומה הזו, שחולפת כהרף עין וחומקת מבין האצבעות, לתעד את כל אותם ההגיגים המיוחדים רק להם, המלמולים, שגיאות המילים וההברות הלא מובנות ועם זאת הכל כך מתוקות. בידינו האפשרות לעצור את הרגע וללכוד אותו לפני שיחלוף לעד.

 

אלבום מעוצב לתינוקות, מאגד בתוכו את כל אותם המאפיינים של שלבי ההתפתחות השונים של ילדכם הפעוט, באמצעות תמונות אישיות המספרות את סיפורו האישי מרגע צאתו לאוויר העולם והצטרפותו לחיק המשפחה, תמונות המתארות את הקשר המיוחד שלכם כהורים ואת האהבה שנרקמה בחיק המשפחה שהתרחבה, את החיוכים החדשים והממיסים המופיעים כהבזקים יום אחר יום, את הרוגע והתמימות, רגעים אמיתיים וטבעיים המיוחדים רק בשנות החיים הראשונות, הבעות פנים חדשות, פרצופים ומבטים שונים ומיוחדים, ולי ההזדמנות לנצור את כל אותם הרגעים המיוחדים והמרגשים על גבי דפי אלבומים מעוצבים מרהיבים ביופיים,שיהוו בעתיד מזכרת קסומה של רגעים בלתי נשכחים.

 

כפי שניתן לראות בגלריית אלבומים מעוצבים לילדים, הסגנון האומנותי הייחודי והמקצועיות הרבה של המעצבת, רותי צחורי, יבטיחו לכם מזכרת נפלאה אשר תישמר לנצח.

 

לפרטים נוספים ולהזמנה

רותי צחורי - חלומות מעוצבים

עבור לתוכן העמוד