דלג על בר עליון
בר עליון

אלבום מעוצב לבני ובנות מצוה

אותו השלב בחיים בו ילדתכם הקטנה והענוגה גדלה והופכת לנערה מתבגרת, או הילד הקטן, השובב והמקסים שלכם הופך בן רגע לנער מתבגר, מבטא תקופה קסומה ומיוחדת, תקופת גיל המצווה. תקופה של אושר, של יופי ושל פריחה אישית.

 

אנו ההורים מרגע צאת ילדינו הרך לאוויר העולם, תומכים בו באהבה רבה שאין בה תנאי או פשרה, על מנת שבמעופו במהלך חייו ידע את כיוונו ויבחר על פיו את דרכיו. ילד או ילדה שמגיעים לגיל המצוות רואים בכך ציון דרך משמעותי ביותר מבחינת תהליך התבגרותם, ותופסים זאת כאירוע חשוב וסמלי המציין את המעבר האישי שלהם מילדות לבגרות ולחובת קיום המצוות.

 

הנער החוגג בר מצווה עובר שלב מכריע וחשוב בחייו כבוגר יהודי. בפעם הראשונה בחייו הוא זוכה להתעטף בטלית חדשה, נוטל בידיו תפילין, מניח ומברך על הנחתם. הנער זוכה לכבוד בעצם העלייה לתורה תוך שהוא קורא ומוביל את התפילה כאדם בוגר, פעיל מן המניין, בעל אמירה אישית האחראי על המשך קיום המסורת היהודית למען הדורות הבאים.

 

כיום, מסיבות בני המצווה הפכו לשם דבר בתחום הפקת האירועים. אירועים מצומצמים בחיק המשפחה הקרובה הלכו והתמעטו, תלוי כמובן באופיו ובאישיותו של הילד, עברנו להפקות מושקעות ואיכותיות ללא פשרות עם שימת דגש על הפרטים הקטנים ביותר. כחלק מההפקה המושקעת וכלכידת כל אותם הזיכרונות שיכילו את חייהם כבוגרים, אלבום מעוצב ואומנותי לילדת בת המצווה או לנער שעלה לתורה וחגג בר מצווה, הוא מתנה מרגשת, מיוחדת ובעלת ערך סנטימנטלי רב למשך השנים והדורות הבאים.

 

 

אלבום מעוצב ומרהיב המנציח רגעים מיוחדים, רגעים מרגשים בעלי ערך מוסף גבוה עבור בני המשפחה, החברים, הסבים והסבתות הנרגשים שזכו לגודל המעמד ועבור כל מי ששמח בשמחתכם.

 

אין דבר מרגש יותר מלנצור את הרגע, מלזכור את אותם רגעים משפחתיים מלאי שמחה ואושר ולדעת שהכל מתועד במזכרת מיוחדת ומרגשת בדוגמת אלבום מהודר המוגש כמתנה נפלאה לבני המצווה, אלבום אשר ישמש מזכרת ויזואלית עתידית למען ילדיהם בעתיד.

 

כפי שניתן לראות בגלריית אלבום מעוצב לבני ובנות מצוה, הסגנון האומנותי הייחודי והמקצועיות הרבה של המעצבת, רותי צחורי, יבטיחו לכם מזכרת נפלאה אשר תישמר לנצח.

 

לפרטים נוספים ולהזמנה

רותי צחורי - חלומות מעוצבים

אלבום בת המצווה של תמר
עבור לתוכן העמוד