דלג על בר עליון
בר עליון

אלבום חתונה בניחוח רומנטי

"ראויה השמחה כאשר ישנה מציאות שלימה, ואיזו מציאות שלימה יותר מנישואי חתן וכלה?"   

הרמח"ל

  

יום החתונה בו שני בני הזוג באים בברית הנישואין הוא אחד הימים בעלי המשמעות הסמלית החזקה ביותר אותה הם חווים במהלך חייהם. זהו יום המתאר רגע קדוש של חולין, רגע מופלא קסום ומיוחד. רגע אותו הם ירצו לנצור בליבם לעד. כל שנשאר לנו על מנת לחוות את אותם הרגעים הם הזיכרונות. זיכרונות בלתי נשכחים של רגעי אושר חלומיים אשר נועדו לרגש ולהפעים את ליבנו בכל פעם מחדש.

 

 

אלבום חתונה מעוצב בסגנון רומנטי אישי וייחודי רק לכם המספר את סיפור אהבתכם, אלבום שזור תמונות יפהיפיות באסתטיקה עיצובית מרהיבה לעין המתעדת דרך התמונות את אותם רגעים מרגשים, המעבירים ללא מילים את התחושות, הרגשות והכמיהות שלכם כבני זוג לעתיד המשותף ביחד עם כל האנשים האהובים הסובבים את מעגל חייכם, יהפוך למוצר בעל ערך סנטימנטלי עצום לעתיד לבוא, ובכך תיזכו למזכרת נהדרת מלאת עוצמה ורגש מהתקופה הרומנטית והכה נהדרת הזו.

  

אלבום חתונה מעוצב מרהיב ומיוחד ביופיו הוא המקום בו חלום ומציאות נפגשים, המקום בו רגעים מרגשים ומיוחדים נלכדים, מונצחים ונשזרים יחדיו כסיפור אגדה על גבי דפי האלבום, וממחישים את עוצמת החוויה של אותו הרגע כפי שאכן אירעה.

 

לכל זוגות החברים המאוהבים שעומדים להינשא או לאלה מביניכם שכבר נישאו, ואפילו חוגגים עשור מסוים לנישואיכם, אלבום מעוצב מהתמונות הנפלאות שלכם מהיום המיוחד של שניכם יכול להיות מכלול מקסים של רצף הזיכרונות והחוויות המשותפות לכדי מזכרת מיוחדת ומרגשת בעוצמתה.

 

כפי שניתן לראות בגלריית אלבומי חתונה בניחוח רומנטי, הסגנון האומנותי הייחודי והמקצועיות הרבה של המעצבת, רותי צחורי, יבטיחו לכם מזכרת נפלאה אשר תישמר לנצח.

 

לתיאום פגישה

רותי צחורי - חלומות מעוצבים

אלבום תמונות מעוצב
אלבום חתונה מעוצב - דף פנימי
אלבום חתונה מעוצב - דף פנימי
אלבום חתונה מעוצב - דף פנימי
אלבום חתונה מעוצב - דף פנימי
אלבום חתונה מעוצב - דף פנימי
עבור לתוכן העמוד